Niezależna wycena szkody komunikacyjnej

Wycena szkód w aucie przez niezależnego rzeczoznawcę

 
Szkoda w samochodzie może zdarzyć się każdemu, nawet najlepszemu kierowcy. Jak wygląda wycena szkód w aucie u ubezpieczyciela? Nie zawsze taka wycena szkód w aucie jest wiarygodna i rzetelna. U ubezpieczyciela wycena szkód w aucie zawsze będzie niższa, niż u niezależnego rzeczoznawczy, czy tym bardziej u rzeczoznawcy z salonu samochodowego, czy blacharni. wycena szkód w aucie u ubezpieczyciela wygląda bardzo schematycznie.
 
Klient podjeżdża uszkodzonym samochodem i rzeczoznawca bacznie przygląda się temu, co z samochodem jest nie tak. Następnie sporządza się protokół i dochodzi od wypłaty odszkodowania, lub podjęta zostaje decyzja o bezgotówkowej naprawie samochodu, jeżeli oczywiście kwota ubezpieczenia jest wystarczająca na takie posunięcie. Na tym kończy się wycena szkód w aucie. Jeżeli dokonana przez rzeczoznawcę ubezpieczeniowego wycena szkód w aucie nie jest dla nas satysfakcjonująca, zawsze możemy udać się do niezależnego rzeczoznawcy, który na nowo dokona takiej procedury, jak wycena szkód w aucie.
 
Po skończeniu pracy przez niezależnego rzeczoznawcę, możemy odwołać się od decyzji rzeczoznawcy ubezpieczalnianego, oraz poprosić go o przeprowadzenie na nowo takiej czynności, jak wycena szkód w aucie. wycena szkód w aucie powinna być zawsze rzetelna i uczciwa. I gdy chcemy, by nasza wycena szkód w aucie taka właśnie była, koniecznie musimy zatrudnić dobrego fachowca, na przykład takiego z Motoexpert. Dla nich wycena szkód w aucie jest chlebem powszednim, dzięki czemu mamy gwarancję ich doświadczenia.
 

Listing all pages